שירות לקוחות גוגל ישראל – Google – יצירת קשר

פרסומת

עודכן בתאריך 10/08/2023

כל הדרכים והפרטים המעודכנים ליצירת קשר עם שירות לקוחות חברת Google (גוגל) בישראל: מספרי טלפון, מייל, צ'אט, טפסים ליצירת קשר, מדיה חברתית ועוד.

אודות גוגל ישראל – Google

גוגל היא אחת מחמש חברות הטכנולוגיה הגדולות בארצות הברית, המציעה מגוון גדול מאוד של מוצרים ושירותים: מנוע החיפוש גוגל (Google.com), שירות הדואר האלקטרוני Gmail, אפליקציות גוגל Docs, תמונות גוגל, Waze, יוטיוב Youtube, מכשירי פיקסל, מערכת ההפעלה אנדרואיד, גוגל דרייב ועוד.

ערוצים ליצירת קשר:

שירות לקוחות גוגל ישראל – Google – טלפון

שירות לקוחות גוגל ישראל היה בעבר זמין באמצעות הטלפון, אך המספרים אשר פורסמו אינם פעילים יותר. מומלץ לפנות לשירות לקוחות גוגל ישראל באמצעות אחד מהערוצים האחרים המופיעים בדף זה.

מנויי שירות גוגל וואן (Google One) זכאים לשירות לקוחות טלפוני – בקישור הזה.

שירות לקוחות גוגל ישראל – Google – אתר אינטרנט

הדרך היעילה ביותר לקבל מידע לפתרון בעיות ולפנות לשירות לקוחות גוגל היא באמצעות אתר האינטרנט Google.com:

פרסומת

שירות לקוחות גוגל – Google – צ'אט

ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות גוגל באמצעות צ'אט בחלק ממוצרי גוגל. האפשרות לצ'אט נמצאת באיזור העזרה של המוצר הרלוונטי (ראו רשימת קישורים בסעיף הקודם).

בנוסף – שירות לקוחות באמצעות צ'אט זמין ללקוחות שירות Google One – לחצו כאן.

שירות לקוחות גוגל – Google – אימייל

לא נמצאו פרטי שירות לקוחות גוגל ישראל באמצעות מייל.

שירות לקוחות גוגל – Google – ווטסאפ – Whatsapp

שירות לקוחות גוגל ישראל אינו זמין באמצעות וואטסאפ.

שירות לקוחות גוגל – Google – רשתות חברתיות

מבדיקה שערכנו, יש סיכוי נמוך לקבל מענה משירות לקוחות גוגל באמצעות החשבונות של החברה ברשתות החברתיות ומומלץ לנסות לפנות בדרכים אחרות.

שירות לקוחות גוגל – Google – כתובת למשלוח דואר

פנייה לשירות לקוחות גוגל – Google באמצעות הדואר בכתובת הבאה: Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

אתר "שירות לקוחות ישראל" הינו אתר אינפורמטיבי המספק פרטי קשר לשירות הלקוחות של חברות ואתרים מובילים. אנו איננו קשורים לחברות המופיעות באתר ולא מספקים שירות לקוחות מכל סוג שהוא. כל המידע באתר זה נאסף מאתרי החברות, מדיה חברתית ומשוב לקוחות. אנחנו משתדלים לוודא שהפרטים המופיעים באתר זה מדוייקים ועדכניים. אם מצאתם טעות או נתון חסר – עדכנו אותנו בבקשה.

אולי יעניין אותך גם:

error: תוכן מוגן. אין להעתיק!!